nedelja 25.04.2021.
22:34

I više nego ubedljiva partija domaćeg tima.

EPA-EFE/PAOLO MAGNI

U 22. minutu smo videli gol Atalante, odličan pas Murijela i gol koji beleži Malinovski za vođstvo.

Domaći napadaju u talasima, u 44. minutu "Boginja" dobija i penal. Murijel sigurno realizuje udarac sa kreča, 2:0 pred odlazak na poluvreme

Bolonja je imala težak početak drugog dela igre, Šhauten dobija direktan crveni karton posle neopreznog starta nad Romerom. Od 49. minutu igrač manje za goste.

Domaćima nije trebalo dugo vremena da iskoristi prednost igrača više. U dva minuta smo videli dva gola. Prvo je Frojler iskorstio kiks odbrane za 3:0 u 57. minutu, da bi se Zapata upisao u strelce minut kasnije.

"Boginja" vodi sa 4:0 od 59. minuta.

Teror se nije zaustavio, Mirančuk donosi 5:0 u 73. minutu. To je i ostalo kao konačni rezultat, Atalanta preuzima poziciju dva.