nedelja 09.05.2021.
16:59

Atalanta slavila novu pobedu, nalazi se na korak od plasmana u Ligu šampiona.

EPA-EFE/FILIPPO VENEZIA

Ekipa Atalante je stigla do veoma bitnih bodova u borbi za plasman u Ligu šampiona, slavili su protiv već prežaljene Parme rezultatom 2:5.

Malinovski je doveo goste u prednost već u 12. minutu utakmice, a dosta toga je bilo rešeno kada je Pesina pogodio u 52. minutu. Do kraja, Muriel pogađa u 77. minutu, da bi Bruneta postavio 1:3 minut kasnije. Nije to bilo sve, Muriel je povisio na 1:4, a na 2:4 smanjio je Zom.

Konačnih 2:5 postavio je Mirančuk u 3. minutu nadoknade.

Verona je dočekala Torino, pobednika nije bilo, 1:1.

Čitavih 86 minuta golova nije bilo, da bi Vojvoda pogodio u 86. minutu utakmice.

Konačnih 1:1 postavio je Dimarko u 88. minutu utakmice. Ilić i Lazović su odigrali svih 90 minuta u dresu Verone.

U duelu Beneventa i Kaljarija gosti su odneli čitav plen, bilo je 1:2. Likojanis je već u prvom minutu pogodio za 0:1, da bi Lapadula izjednačio u 16. minutu utakmice.

Pavoleti je doneo pobedu Kaljariju u 64. minutu utakmice, a potvrdio ju je Žoao Pedro u 2. minutu nadoknade.