Serija A - Burgman naljutio Juve, Aleks Sandro režirao preokret u Torinu, kiks Intera!

sreda 21.04.2021.
22:43

Zanimljivo veče na Apeninima.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

U terminu od 20.45 večeras je odigrano šest utakmica 32. kola italijanske Serije A.

Juventus je nakon preokreta u Torinu slavio protiv Parme sa 3:1.

Gosti su poveli lepim golom Gastona Burgmana iz slobodnog udarca, da bi Aleks Sandro do kraja poluvremena poravnao rezultat.Brazilac je pogodio i odmah na početku drugog poluvremena, a Matis de Liht u 68. minutu postavio konačnih 3:1.

Specija je na domaćem terenu iznenadila Inter i remizirala 1:1.

Domaćina je do vođstva doveo Dijego Farijas u 12. minutu, a Ivan Perišić je pogodio u 39. minutu meča.

Bolonja Siniše Mihajlovića remizirala je sa Torinom 1:1, golove su postigli Musa Barou u 25. i Roberto Mandragora u 58. minutu.

Sampdorija je u gostima slavila protiv Krotonea sa 1:0, istim rezultatom je Kaljari savladao Udineze na Friuliju, dok su Đenova i Benevento podelili plen odigravši 2:2.