Serija A - Inter u šampionskom ritmu lako sa Đenovom, Milenković i Vlahović poraženi u Udinama!

nedelja 28.02.2021.
16:55

U terminu od 15 časova danas su odigrane tri utakmice 24. kola Serije A.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Fudbaleri Intera nastavili su sa dobrim igrama u domaćem šampionatu pošto su u Milanu savladali tim Đenove sa 3:0.

"Neroazuri" su na pravi način otvorili susret golom Romelua Lukakua već u prvom minutu, da bi u nastavku meča postigli još dva.

Igrao se 69. minut kada je Mateo Darmijan lepu akciju svog tima krunisao golom, a Aleksis Sančes je u 80. postavio konačan rezultat.

Srpski internacionalac Ivan Radovanović zamenjen je na poluvremenu.

Kaljari je bio bolji od Krotonea sa 2:0, golove za goste postigli su Leonardo Pavoleti u 56. i Žoao Pedro četiri minuta kasnije sa penala, a domaćinu nije pomoglo ni isključenje Likojanisa u 75. minutu.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Miloš Vulić morao je da napusti teren u 20. minutu zbog povrede.

Udineze je na domaćem terenu savladao Fiorentinu sa 1:0, čovek odluke bio je Ilija Nestorovski u 86. minutu susreta.

Reprezentativci Srbije Nikola Milenković i Dušan Vlahović odigrali su čitavu utakmicu za ekipu iz Firence.