19:58

Sedam golova u duelu poslednjeplasiranih timova.

EPA-EFE/LUCA ZENNARO

Meč na "Tardiniju" je krenuo burno.

Mesijas je imao odličnu priliku za Krotone u šestom minutu, par minuta kasnije Parma traži i penal da bi Žunior u 14. minutu promašio još jednu šansu za goste.

Ipak trenutak kasnije Krotone dolazi do vođstva, Magaljan na pravom mestu posle kornera i to je 1:0 za goste.

Parmi je trebalo tek petnaestak minuta da dođe do izjednačenja. Ernani pogađa za 1:1 u 29. minutu.

A onda je usledio jak finiš gostiju. Simi a potom Ounas pogađaju u zadnjih pet minuta poluvremena za prednost od 3:1 za Krotone pred pauzu.

Parma je nastavila sa dobrom igrom i u drugom delu meča. Žervinjo u 49. minutu smanjuje na 3:1, a onda samo pet minuta kasnije 3:3 na semaforu. Valentin Mihaila pogađa u 54. minutu za izjednačenje "mlekara".

To nije bio kraj uzbuđenjima. U 68. minutu Osorio pravi penal u svojih 16 metara - Simi pogađa za 4:3. Krotone ponovo vodi i ovog puta se to ispostavilo dovoljno za sva tri boda.