sreda 17.04.2019.
20:54

Ekipa Lacija je uspela da savlada Udineze na svom terenu.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MEO

Lacio nastavlja trku za LŠ, sada je na samo tri boda zaostatka u odnosu na Milan koji se nalazi na četvrtoj poziciji.

Danas su Lacijali uspeli da savladaju Udineze na svom terenu rezultatom 2:0 (2:0), a oba gola su postignuta u roku od nekoliko minuta.

Prvi u 21. minutu utakmice, nakon kontre Lacija Imobile je sjajno uposlio Kaiseda koji od stative pronalazi put do mreže za 1:0.

Prošlo je samo 3 minuta do sledećeg gola u mreži Udinezea, korner je bio za Lacio, Sandro se nije dobro snašao i na kraju je ubacio loptu u svoju mrežu za konačnih 2:0.

Gosti su mogli do smanjenja rezultata u nastavku, nakon faula Lulića pokazano je na belu tačku, a Rodrigo De Paul je promašio, tačnije, odbranio mu je Strakoša i tako spasio svoju mrežu na ovoj utakmici.

Do kraja utakmice beleži se jedna opasna situacija ispred gola Udinezea kada je Parolo šutirao, a Muso odbranio.