Serija A - Ludnica u Đenovi, Hrvat jači od VAR i brži od sudije!

subota 22.09.2018.
22:58

Neverovatne scene na Luiđi Ferarisu.

EPA-EFE/SIMONE ARVEDA

U petom kolu italijanske Serije A, fudbaleri Intera uspeli su da trijumfuju u Đenovi protiv domaće Sampdorije rezultatom 1:0.

Meč je obilovao uzbuđenjima kojih je bilo sve više kako se bližio kraj utakmice.

Rađa Naingolan je pogodio u 43. minutu nakon šuta sa distance, ali je taj pogodak bio poništen nakon VAR snimka zbog ranije utvrđene ofsajd pozicije.

U drugom poluvremenu tim iz Milana je napadao sve više, imali su i stativu Kandreve u 71. minutu, a postigli su još jedan pogodak koji nije bio priznat. U pitanju je bio sjajan udarac Asamoea u 86. minutu koji je poništen jer je lopta pre toga napustila teren.

Da nisu samo gosti bili "oštećeni" pobrinuo se Defrel čiji je pogodak u 90. minutu takođe bio poništen.

I kada su svi mislili da je gotovo, stigao je Marcelo Brozović! Hrvat je regularnim golom u 94. minutu meča doneo nova tri boda sa neugodnog gostovanja u Đenovi.