Serija A - Milan i Roma u problemu, "Boginja" pogledala Atalantu, miriše na Ligu šampiona!

ponedeljak 29.04.2019.
20:52

Hoće li se "mušema" zatresti u Bergamu naredne sezone?

EPA-EFE/PAOLO MAGNI

Fudbaleri Atalante ostvarili su pobedu u 34. kolu italijanske Serije A pošto su na domaćem terenu savladali Udineze sa 2:0.

Tim iz Bergama je od samog početka meča nametnula svoj ritam igre, pa je žestoko pretila preko Gosensa, De Rona, Papua Gomeza i Pašalića, ali sjajni Muso je uspeo da odbrani gol "Zebreti" u prvih 45 minuta.

Dugo su trajali napori "Boginje" da otključa odbranu gostiju, a priliku za to su dobili u 81. minutu kada je Sandro napravio penal.

Siguran sa bele tačke bio je Marten de Ron minut nakon toga.

Pobeda je Atalantu smestila na četvrto mesto u Seriji A koje vodi direktno u Ligu šampiona naredne sezone, do kraja sezone ostale su još četiri meča.