ponedeljak 30.11.2020.
20:28

Đampaolo pod velikim pritiskom.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Efikasan meč u Torinu, "bikovi" bili na pragu druge pobede u ligi, ipak Đenovljani napuštaju sever Italije sa bodom (2:2).

"Bikovi" su krenuli agresivno, kapiten Beloti pogađa već u sedmom minutu, ali je ubrzo VAR stupio na scenu - gol napadača Torina je ubrzo i poništen.

Zaza je desetak minuta imao odličnu šansu, ali šut Italijana ide tik pored gola. U 25. minutu Torino dolazi do vođstva, Singo koristi zbunjenost svojih čuvara, asistira Belotiju koji je imao lakši posao - 1:0.

Kandreva je mogao da vrati Đenovljane do kraja poluvremena, ali šut ofanzivca je blokiran.

Bivši igrač Intera je imao više sreće u drugom poluvremenu, u 54. minutu koristi odbitak i donosi 1:1 Sampdoriji. Samo desetak minuta kasnije Kvaljarela donosi preokret, veteran koristi asistenciju Kandreve i donosi 2:1 u 63. minutu.

"Bikovi" preuzimaju inicijativu, Meite donosi izjednačenje posle kornera, igrao se 77. minut - 2:2.

Lijanko je imao odličnu šansu za domaće, Audero brani čistu šansu defanzivca Torina.