Serija A - Rimljanima bod u Đenovi, srpski kvartet na terenu

subota 06.02.2016.
23:06

I druga subotnja utakmica 24. kola Serije A okončana je bez pobednika.

Posle 1:1 u Bolonji, gde je gostovala Fiorentina, i duel u Đenovi završen je nerešenim rezultatom.

Đenovljani su pred svojim navijačima dočekali rimski Lacio, a njihov duel završen je bez golova, rezultatom 0:0, pa su i jedni i drugi produžili svoje serije mečeva bez pobede.

Rimljani su bili konkretniji rival u prvih dvadesetak metara, prvu priliku imao je Kataldi u petom minutu, da bi četrnaest minuta kasnije Stefano Mauri pogodio prečku gola domaćih.

Đenova je svoju najbolju priliku imala u drugom poluvremenu, u 64. minutu meča, kada Ezekijel Munjoz nije uspeo da savlada Marketija.

Inače, u ovom susretu imali smo priliku da vidimo čak četvoricu srpskih internacionalaca.

U Laciju su Basta (zamenjen u poluvremenu), Sergej Milinković Savić i Filip Đorđević bili u startnoj postavi, Biševca nije bilo u ekipi, dok je na drugoj strani Darko Lazović odigrao poslednjih petnaestak minuta meča.