nedelja 14.03.2021.
19:54

Het-trik Portugalca rešio meč.

EPA-EFE/FABIO MURRU

Samo 33 minuta je bilo potrebno Ronaldu da postigne svoj 57. het-trik u karijeri. Kaljari poražen rezultatom 3:1.

Juventus je krenuo furiozno, napade je predvodio Kristijano Ronaldo koji je bio silno motivisan posle kritika nastalih usled eliminacije iz LŠ.

Portugalac je sjajno šutirao glavom posle kornera, to je 1:0 u desetom minutu za goste.

U 24. minutu velika greška golmana Kranja, Italijan pravi penal. Naravno Ronaldo ne promašuje, to je već 2:0 za goste na Sardiniji.

Portugalac je kompletirao svoj het-trik samo sedam minuta kasnije. Ronaldo kompletira savršen het-trik, asistencija se upisuje Kijezi a Juventus ima neverovatnih 3:0 u 32. minutu.

U nastavku bolja igra domaćina, Kaljari je u par situacija tražio penal. Prvo posle navodne igre rukom Kvadrada, a onda i posle faula nad Pedrom u šesnaestercu. Sudija nije delio stav domaćina.

Ipak Kaljari dolazi do prvog gola na večerašnjoj utakmici, Đovani Simeone pogađa u 61. minutu.

U nastavku mirnija igra, Juve nosi tri boda kući.