nedelja 16.05.2021.
19:55

"Mlekari" mislima već u Seriji B.

EPA-EFE/LUCA ZENNARO

Imao je Simon prvu šansu za "mlekare" po početku meča, njegov šut pak odlazi preko gola. Gosti dolaze do gola iz penala.

Lokateli je bio precizan, 25. minut i vođstvo tima sa "Mapei" stadiona. "Mlekari" dolaze do izjednačenja nekih sedam minuta kasnije, kapiten Bruno Alveš postiže efektan gol.

Ipak dosta bolja igra u nastavku. Sepe brani put Rožerija u 58. minutu, ali golman Parme nije mogao ništa posle Defrelovog pokušaja u 62. minutu koji donosi novo vođstvo gostiju. Meč je rešio Boga, Sepi nije mogao da reaguje posle odličnog šuta krilnog igrača gostiju.

3:1 u 70. minutu. Samo 2 minuta kasnije dolazi Sasuolo do još jednog gola, ipak gola Kaputa je poništen zbog ofsajda. Tri minuta posle toga i Berardi propušta odličnu šansu da se upiše u strelce. Šut Italijana završava na stativi. Parma je imala šanse da smanji rezultat, ali šutevi Pelea, Žervinja i Zagaritisa ne pronalaze svoju metu.