20:24

Domaći tim lako savladao fenjeraša.

EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

Golovima Kaputa i Boge domaći slavili na praznom "Mapei" stadionu sa 3:0.

Gosti su bili aktivniji u prvih pola sata, u dva navrata je zapretio Mario Baloteli, ali napadač nije uspeo da nađe mrežu domaćina to jest Konsilji je bio odličan na golu.

Sasuolo stiže do gola iz prve velike prilike, Kaputo u 45. minutu upisuje svoj prvi gol pred odlazak na pauzu.

Po povratku sa pauze inicijativa domaćih, Romanja i Lokaleti promašuju, ali Kaputo ponovo pogađa. Iskusni Italijan donosi dva gola prednosti u 61. minutu na efektan način.

Do kraja smo videli još gol Boge, krilo Sasuolo je imao pravu minijaturu kraj leve aut-linije, i sam uspešno završio akciju u 75. minutu za 3:0.

Filip Đuričić je odigrao ceo meč za domaće.

Ovim susretom kreće i pauza zbog korona virusa, liga će se po prvim procenama vratiti 3. aprila.