utorak 22.12.2020.
20:34

Brazilac doneo važan trijumf.

EPA-EFE/CARMELO IMBESI

Krotone nastavlja beg iz ugrožene zone, tri boda i dva odlična gola Mesijasa protiv Parme za nadu domaćih navijača (2:1).

Parma je imala odličnu priliku preko Karamoa, bivši igrač Intera ipak šutira pored gola da bi ekspresno stigla kazna.

Žunior Mesijas donosi vođstvo u 25. minutu, odličan gol iz okreta za vođstvo domaćina. Parma je mogla minut kasnije da izjednači, ponovo Karamo. Ovog puta stativa ga sprečava za gol na večerašnjem meču. Pred odlazak na pauzu Mesijas postiže lep gol, ovog puta lob udarac za 2:0 u 44. minutu.

Parma je uspela da smanji zaostatak, Kucka koristi asistenciju Brunete iz kornera u 57. minutu. Parma je nastavila sa pritiskom, Bruneta i Karamo su probali, ali golman Kordaz siguran.

Golemić i Vulić su odigrali ceo meč u postavi Krotonea.