Serija A - Tomović i društvo zaustavili Napoli, Okaka naljutio "boginju", Udineze "izvukao" sedmicu!

nedelja 27.10.2019.
16:57

U Torinu remi.

EPA-EFE/PAOLO MAGNI

U terminu od 15 sati danas su odigrane tri utakmice devetog kola italijanske Serije A.

Napoli je odigrao nerešeno 1:1 u Ferari gde je zaustavljen od strane Spala.

Favorit je nakon nešto boljeg početka meča poveo u devetom minutu preko Milika, ali je Kurtić sedam minuta kasnije poravnao rezultat.

Osim jalove inicijative u drugom poluvremenu koja nije donela željeni efekat nismo videli ništa, pa je tako ekipa čiji je jedan od stubova odbrane i srpski internacionalac Nenad Tomović odolela pulenima Karla Anćelotija.

Atalanta je ubedljivo savladala Udineze sa čak 7:1.

Na 3:1 povisio je Iličić dva minuta pre odlaska na odmor, a svaku dilemu su otklonili Murijel svojim drugim golom u 48. i Pašalić u 52. minutu susreta. Pogađali su još i Murijel u 74. i Traore u 83. minutu.

Bodove su podelili i Torino i Kaljari koji su na severu Italije odigrali 1:1.