Napoli izvukao bod, mogao da ostane bez ijednog...

EPA-EFE/LUCA ZENNARO

Aktuelni šampion Serije A, ekipa Napolija, nije uspela da stigne do tri boda na "Luiđi Ferarisu" u Đenovi protiv istoimene ekipe.

Bilo je 2:2, u jednoj vrlo uzbudljivoj utakmici.

Domaćin je prvi stigao do vođstva, posle jednog kornera sa desne strane napada, De Vinter je skrenuo loptu ka drugoj stativi, tamo je bio Bani koji pogađa za 1:0!

Šampion je bio na rubu poraza u 56. minutu.

Ponovo je bio prekid, ovoga puta je lopta malo kružila oko gola Napolija, na kraju Retegi uspeva da postigne gol za veliku prednost domaćina.

Napoli je bio na ivici poraza, ali se vratio u meč. Učinili su to nakon izgrađene akcije, Raspadori je na kraju opalio po lopti za 2:1, igrao se 76. minut.

U 85. minutu izjednačenje, nekako najrealniji rezultat danas, Zjelinski je bio u momentu magije, poslao je fantastičnu loptu za rezervistu Politana koji postaje junak, hvata volej za 2:2!