Sevilja na dnu, nedovoljan i gol Gudelja, Đirona odmah uz Real Madrid!

23:32

Andalužani opet očajni na startu sezone.

@SevillaFC
@SevillaFC

Fudbaleri Sevilje upisali su novi, treći poraz od početka sezone, večeras je na "Ramon Sančez Pishuanu" bila bolja Đirona rezultatom 2:1.

Već u 16. minutu nakon kornera i gužve u šesnaestercu, Erera se našao na pravom mestu i poslao loptu pod prečku za 0:1.

Sevilja je uspela da izjednači u poslednjim trenucima prvog poluvremena, Rakitić je izveo korner, a odbitak je primio Gudelj i zategao u mrežu za 1:1.

Ipak, Sevilja nije uspela da preokrene stvari u svoju korist. U 56. minutu Garsija je iskoristio povratnu Arnaua Martineza i poslao loptu iznad Dmitrovića za 1:2.

Sevilja je krenula u ofanzivu, Rakitić je u 61. minutu pogodio, ali je njegov gol poništen zbog ofsajda.

VAR soba je intervenisala protiv Sevilje i u nadoknadi vremena kada je Hil Mansano najpre dosudio penal, a potom promenio svoje mišljenje kada je pogledao snimak.

Sve u svemu, još jedan meč sa previše nepotrebne tenzije zbog sumnjivih sudijskih odluka, ali na kraju je Sevilja upisala novi poraz.

Sevilja je tako ostala zakucana za dno bez bodova, dok je Đirona sada drugoplasirana sa sedam.