nedelja 19.09.2021.
18:17

Domaći nisu iskoristili penal.

EPA-EFE/Javier Etxezarreta

Fudbaleri Real Sosijedada i Sevilje odigrali nerešeno 0:0 u meču 5. kola španske Primere, a u duelu odigranom u San Sebastijanu bliži trijumfu bio je domaći tim, koji nije iskoristio penal u prvom poluvremenu.

Bilo je to u 27. minutu kada Mikel Ojarzabal nije iskoristio penal pošto mu je golman domaćeg tima lako zaustavio udarac.

Desetak minuta kasnije domaći tim zadeslio je veliki peh pošto je van terena morao da izađe Aleksander Isak.

Do kraja meča nije bilo ozbiljnijih prilika na obe strane, pa je utakmica završena podelom bodova, koja imajući u vidu neiskorišćen penal manje prija gostima.

Sosijedad je posle ovog remija stigao do 10 boda, dok Sevilja ima dva manje i nalazi se na šestom mestu.