Signevič rastužio Zvezdu pa doneo pobedu BATE Borisovu

ponedeljak 18.09.2017.
20:50

Beloruski šampion upisao je nova tri boda u tamošnjem fudbalskom prvenstvu, pošto je na gostovanju savladao Isloč iz Minska.

Beta/BranislavBožić/Mo

Četiri dana nakon gostovanja Crvenoj zvezdi i remije na startu grupne faze Lige Evrope fudbaleri BATE Borisova odigrali su svoj meč 22. kola beloruskog prvenstva.

Beloruski šampion slavio je na gostovanju Isloču u Minsku rezultatom 2:0 (1:0) a oba gola za BATE postigao je Nikolaj Signevič koji je svom timu u četvrtak doneo bod u Beogradu.

Vodeći pogodak Signevič je postigao u 44. minutu prvog dela igre, a pobedu je potvrdio u 15. minutu nastavka.

BATE Borisov se nakon 22 kola zauzima treće mesto na tabeli beloruskog šampionata sa 48 osvojenih bodova, četiri manje u odnosu na vodeći Dinamo Minsk.