subota 23.07.2022.
14:50

Fudbaleri Pari Sen Žermena zabeležili su treći pobedu u priprema za novu sezonu.

EPA-EFE/KIMIMASA MAYAMA

Posle Kuevilija u Francuskoj, te Kavasakija u Japanu, pala je i Urava i to rezultatom 3:0.

PSŽ je poveo u 16. minutu lepim golom Sarabije, da bi u 35. Mbape namestio nišanske sprave i udvostručio prednost svoje ekipe.

Sa klupe su u drugom poluvremenu ušli u igru između ostalih i Mesi, Nejmar, Ramos, Markinjos, Hakimi i Nuno Mendeš, a upravo je raspoloženi Portugalac namestio gol Kalimuendu u 76. minutu susreta.

Igralo se i Nejmaru koji je imao nekoliko karakterističnih prodora i dodavanja, Kristofa Galtijea može da raduje sasvim solidno izdanje Brazilca.

Ipak, rano je za procenu, naročito ako uzmemo u obzir promenjivu formu brazilskog asa.

U okviru japanske turneje, Pari Sen Žermen očekuje i okršaj sa Gambom iz Osake nakon čega se vraćaju u Francusku.