''Siiiii'' - Proradio i Ronaldo!

ponedeljak 10.10.2016.
22:14

Posle ''simultanke'' Andrea Silve iz prvog poluvremena, do punog izražaja je u duelu sa Farskim Ostrvima konačno došao i Kristijano Ronaldo.

Beta/Paulo Duarte

Kako smo objavili nešto ranije, prtvo poluvreme kvalifikacione utakmice između Farskih Ostrva i Portugala obeležio je Andre Silva sa tri postignuta gola.

Možete da ih pogledate OVDE, a u nastavku se u strelce konačno upisao i Kristijano Ronaldo.

Iako je meč odavno rešen i uošpšte nije bilo potrebe da se CR7 umara u nastavku, on je po ko zna koji put pokazao svoju glad za golovima i u 65. minutu je preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora povisio na 4:0.

Nismo sigurni da je i ovim rezultatom u potpunosti zadovoljan...