petak 04.03.2022.
22:56

Brzo su završili posao.

EPA-EFE/MARTIN DIVISEK

U francuskoj Ligi 1 počelo je 27. kolo, utakmicom između Lorijena i Liona koju su gosti dobili sa ubedljivih 4:1.

Već u petom minutu Paketa je asistirao Favru za vođstvo Liona, a prednost je duplirao Musa Dembele u 26. minutu za velikih 2:0.

Tim rezultatom ušlo se u drugo poluvreme, a nadu domaćima vratio je Mofi golom u 57. minutu kada je smanjio na 2:1.

Ali, nije dugo trajala ra dost ekipe Lorijena, jer je samo dva minuta kasnije Ekambi vratio dva gola prednosti gostujućem timu.

Da pobeda Liona bude još ubedljivija, pobrinuo se Favr koji je svojim drugim golom u 78. minutu postavio konačnih 4:1.

Lionu je ovo bila jedanaesta pobeda, sada ima 41 bod na šestom mestu, a Lorijen je ostao na šesnaestoj poziciji sa 24 osvojena boda.