subota 28.08.2021.
21:26

Sjajni David Silva asistent, Sevilja danas bez srpskih reprezentativaca.

EPA-EFE/Javier Etxezarreta

Sosijedad je uspeo na svom terenu da savlada Levante sa 1:0, a jedini gol na ovom meču smo videli u prvom poluvremenu i to u 42. minutu.

Bila je to sjajna akcija, Barenečea je uspeo da postigne gol nakon što mu je David Silva majstorski asistirao, imao je fudbaler Real Sosijedada dosta sreće jer je lopta nekog zakačila na putu ka golu, dovoljno da završi u mreži.

Nemanja Radoja danas starter za goste nakon dobre partije protiv Real Madrida, igrao je 76 minuta.

U duelu Elćea i Sevilje pobednika nije bilo, 1:1.

Domaći su došli u prednost preko Roka u 11. minutu, golman Bono nije baš najsjajnije reagovao.

Na 1:1 izjednačio je En Neziri u 40. minutu, dočekao je loptu na glavu nakon centaršuta Akunje, uspeo da je pošalje na najbolje moguće mesto.

Danas nije bilo na golu Sevilje Dmitrovića, a nije igrao ni Nemanja Gudelj.