Simulacija majstora Ronalda "pogurala" Real!

subota 06.12.2014.
21:52

Najbolji igrač na svetu, Kristijano Ronaldo, danas je nastavio svoj golgeterski niz ove sezone, postigao je i svoj 200. gol u Realu.

Beta/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza

Real Madrid je zabeležio i 18. uzastopnu pobedu u ovoj sezoni, ekipa Karla Anćelotija ruši rekorde pred sobom na čelu sa fenomenalnim Kristijanom Ronaldom.

Ipak, danas su fudbaleri Selte debelo oštećeni nakon što je glavni sudija meča, Alberto Undijano Maljenko, pokazao na belu tačku u 26. minutu.

Real je krenuo bolje u ovaj meč, bio je apsolutni favorit i to se odmah videlo na terenu Santijago Bernabeua. Izveo je jedan sjajan potez najbolji igrač planete, pokušao je "makazicama", ali je njegov pokušaj otišao van gola.

Imao je još jednu priliku do tog 26. minuta, a onda je izašao sam ka golu gostiju. Džoni, fudbaler Selte, je bio veoma ljut na sudiju Maljenka jer je naseo na simulaciju Kristijana Ronalda, a ovaj je odmah uzeo loptu u ruke i pogodio iz penala za 1:0.

Imali su fudbaleri Selte dve prilike, a onda je usledio i drugi gol u njihovoj mreži. Egzekutor, naravno, Kristijano Ronaldo.

Bio je na pravom mestu kada je to trebalo, poslao je loptu u nebranjeni deo mreže - 2:0.

Sve je bilo rešeno u 81. minutu kada smo videli i 200. gol Kristijana Ronalda za njegov 23. het-trik. Samo Raul i Di Stefano su prešli 200. golova u dresu Reala, evo sada i Kristijano Ronaldo. Niko nema više het-trikova u istoriji Primere od Portugalca.

Marselo i on su kombinovali, a Ronaldo je postigao gol pored nemoćnog golmana Alvareza.