Siti nastavio po starom - Nobl naljutio "građane", a onda je na scenu stupio Sterling!

sreda 17.07.2019.
18:32

"Građani" neumoljivi na startu priprema.

EPA-EFE/KIERAN GALVIN

U prvoj pripremnoj utakmici za novu sezonu, fudbaleri Mančester sitija porazili su Vest Hem sa 4:1 na turneji u Aziji.

Poveli su "čekićari" u 26. minutu golom Marka Nobla sa penala, ali puleni Pepa Gvardiole su uspeli da preokrenu rezultat do odlaska na odmor golovima Davida Silve u 33. i Lukaša Nmeče tri minuta kasnije sa penala.

Usledile su potom brojne izmene sa obe strane, u Sitiju su između ostalih ušli i De Brujne, Bernardo Silva, Sane, ali je ključan bio nastup Rahima Sterlinga koji je u 59. minutu postigao prvi, a potom u 72. minutu i drugi pogodak i tako rešio pitanje pobednika na ovom susretu.

Ekipa Mančester sitija izgleda baš kao tokom praktično čitave prošle sezone kada su osvojili sve trofeje na Ostrvu.