Sjajan meč u Malagi, domaćin slavio protiv Hihona

petak 04.11.2016.
22:57

Pet golova smo videli u meču Malage i Hihona, domaći su na kraju uspeli da naprave preokret.

U okviru 11. kola Primere Malaga je stigla do nove, 4. pobede i to potpuno zasluženo u meču sa Hihonom - 3:2.

Počelo je veoma živahno, Malaga je propustila dobru priliku preko Huanpija, da bi nakon toga Borha Viguera u 13. minutu doveo goste u prednost nakon asistencije Dujea Čopa.

Ipak, na samom kraju prvog poluvremena domaći uspevaju da stignu do izjednačenja, strelac je bio Fornals.

Igrao se 49. minut, videli smo novi gol, ponovo u mreži Malage. Duje Čop je fantastično izveo slobodan udarac, golman domaćin nije imao šanse, 1:2.

Ipak, Malaga stiže do kraja utakmice do preokreta preko Sandra Ramireza i Santoša.

Mogao je rezultat da bude i ubedljiviji, ali su gosti uspeli da sačuvaju svoju mrežu do kraja.