Sjajni golovi Humelsa i Leve, odlični Bajern i buđenje Borusije! Gol dana - Belingem!

subota 23.10.2021.
17:27

Bajernova rutina i pobeda oslabljene Borusije.

EPA-EFE/RONALD WITTEK

Bajern je na svom terenu uspeo da savlada Hofenhajm sa 2:0 bez nekih velikih problema.

Igrao se 16. minut kada je domaćin stigao do prednosti, gledali smo fenomenalnu akciju,Gnabri je na kraju realizator nakon asistencije Musiale za 1:0.

Do kraja poluvremena još jedan gol u mreži Hofenhajma, čeprkao je Miler loptu, čeprkao i uspeo u nameri da doda do Levandovskog, a Poljak postiže fantastičan gol za  2:0.

Nije to bilo sve od Bajerna, postigli su još dva gola do kraja i to u finišu preko Čupo-Motinga i Komana.

Slavila je i Borusija iz Dortmunda, iako bez nekoliko standardnih igrača među kojima je bio i Erling Haland.

Bilo je 0:3 na gostovanju Arminiji, golove su postigli Emre Čan iz penala u 31. minutu utakmice, a onda u 45. minutu fantastičan gol Matsa Humelsa.

Belingem je u 72. minutu utakmice postigao treći gol za Borusiju koja je imala mirniju završnicu, ali nisu sačuvali svoju mrežu do kraja utakmice. Igrao se 86. minut kada je Klos postigao gol iz penala za domaći tim.

Svakako, potez dana je gol Belingema. Uživaćete gledajući ga!

Iznenađenje u Volfsburgu, Frajburg je slavio sa 0:2, Linhart je u 27. minutu pogodio za prednost gostiju, da bi konačnih 0:2 postavio Holer u 68. minutu. Frajburg ostaje jedini neporaženi tim u Nemačkoj.

Veliku pobedu je izvojevala i ekipa Lajpciga, bilo je laganih 4:1 i to nakon preokreta. U prvom poluvremenu su gosti vodili sa 0:1 golom Hrgote iz penala u samom finišu ovog dela igre, da bi u nastavku pogađali Poulsen, Forsberg, Šobošlai i Novoa Ramos.