nedelja 26.09.2021.
18:18

Lacio na srpski pogon.

EFE/RICCARDO ANTIMIANI

Događaj dana u Seriji A je duel Lacija i Rome koji je počeo u 18 časova, a ''Nebesko plavi'' su eksresno poveli sa 1:0.

Igrao se 11. minut meča, Felipe Anderson jedelovao po desnoj strani odakle je uputio centaršut u kazneni prostor, a Sergej Milinković-Savić je sve to odlično pratio, ubacio se između dvojice štopera Rome i poslao loptu u mrežu za 1:0.

Tom prilikom golman Rome Rui Patrisio je rukom zakačio srpskog reprezentativca po vratu i glavi, ali srećom Sergej se brzo oporavio od tog nezgodnog duela i nastavio je igru.

Sad ćemo videti da li Žoze Murinjo ima odgovor na odličan početak Lacija.

Ali, umesto toga, Lacio je u 19. minutu duplirao prednost! Sve je počelo duelom Hisaja i Zaniola u kaznenom prostoru Lacija, tražili su gosti penal, ali sudija je pustio da se igra nastavi, usledila je munjevita kontra Lacija koju je na asistenciju Imobilea realizovao Pedro odličnim udarcem u donji levi ugao - 2:0!