ponedeljak 29.10.2018.
21:16

Rezervista Dimitros Manos sprečio je bruku na "Karaiskakisu".

Sportske.net

Fudbaleri Olimpijakosa stigli su do pete prvenstvene pobede mnogo teže nego što se očekivalo.

Olimpijakos je trebalo da ima lak posao jer je na "Karaiskakis" stigao poslednjeplasirani tim grčke Super lige, ali se Apolon iz Smirne pokazao kao tvrd orah.

Crveno-beli iz Pireja slavili su rezultatom 1:0 (0:0) golom koji je u poslednjem minutu meča postigao rezervista Dimitros Manos.

Manos je ušao u igru u 75. minutu, a u poslednjim trenucima utakmice odlično se snašao u protivničkom kaznenom prostoru i pogodio za trijumf Olimpijakosa.

Srpski internacionalac Jagoš Vuković bio je u startnoj postavi Olimpijakosa i odigrao svih 90 minuta.

Olimpijakos posle osam odigranih utakmica zauzima četvrto mesto na tabeli sa 16 bodova, dok Apolon ostaje zakovan za dno sa osam poraza i samo jednim datim golom.