petak 28.04.2023.
22:54

Sve su bliže ostvarenju snova.

EPA-EFE/Juan Herrero

Real Sosijedad je danas nastavio sa sjajnim igrama ove sezone i zasluženo su u poziciji koja bi mogla da im donese plasman u Ligu šampiona naredne sezone.

Nisu daleko od toga, imaju osam bodova više od Viljareala koji je petoplasirani tim prvenstva, Sosijedad ima i utakmicu više.

Danas je tim iz San Sebastijana uspeo da pregrmi jedno veoma teško gostovanje izuzetno tvrdoj ekipi Osasune, bilo je 0:2.

NIje počelo dobro po domaćina, primili su gol već u 6. minutu utakmice. Akcija je tekla po levoj strani, a posle ubačene lopte Erera je poslao loptu u svoju mrežu. Velika sreća za Sosijedad, dovoljno da se malo zatvore i da mirnije dočekaju nastavak duela.

Miran meč u nastavku, a Sosijedad je sve rešio u finišu. Sorlot je dobro zagradio loptu, dodao do Merina koji pronalazi Kuba za 0:2