Sosijedad i La Korunja bez pobednika, majstorija Kastra!

nedelja 12.04.2015.
21:07

Zanimljiva utakmica za gledanje danas u Sosijedadu, La Korunja je uspela da izvuče bod iz ovog meča.

sportske.net

Obe ekipe su imale po jednu dobru priliku, Kanales na jednoj, Perez na drugoj strani, ali promene rezultata do 33. minuta nije bilo.

Tada je Hose Rodrigez igrao rukom u kaznenom prostoru, a sudija je bez razmišljanja dosudio penal za domaći tim. Siguran realizator bio je Prieto.

Ipak, samo nekoliko minuta kasnije sudija je pokazao na belu tačku, ali na drugoj strani pošto je Ansotegi igrao rukom u svom šesnaestercu. Perez je šutirao, odbranio je Ruli, ali je na loptu naleteo Perez koji ispravlja grešku i poravnava rezultat.

U 57. minutu videli smo najlepši momenat u ovom kolu Primere.

Sjajno je Serhio Kanales uputio loptu u šesnaesterac gostiju, tamo se našao Kastro koji fantastičnim udarcem dovodi svoju ekipu u prednost od 2:1.

Ipak, u 78. minutu Riera postavlja konačan rezultat i donosi bod La Korunji.