Sosijedad ne može na tri fronta, Sevilja slavila i preskočila Baskijce
Real Sosijedad prolazi kroz težak period.

Povezane vesti
Betisova četvrta u nizu i Evropa je opet blizu, Bilbao posustao
Rajo Valjekano je hit sezone, ali Real ima Embapea i VInisijusa i prestigao je Atletiko!
Atletikov brodolom za samo četiri minuta, čudesni preokret Hetafea u finišu!
Barsa i Osasuna večeras neće igrati, tragična vest iz hotela Katalonaca
Fudbaleri Real Sosijedada izgubili su večeras na svom stadionu od ekipe Sevilje rezultatom 0:1 u 27. kolu La Lige.
Imanuel Alguasil je očigledno mislio na revanš osmine finala Lige Evrope sa Mančester junajtedom, pošto je večeras na klupi ostavio svoje najbolje igrače.
Sevilja je to uspela da kazni, a trenutak odluke dogodio se u 47. minutu kada je Pimientin tim izveo odličan napad, Saul je proigrao Ejukea koji je preciznim udarcem pogodio malu mrežu za 0:1.
Alguasil je odmah uveo Zubimendija i Ojarzabala, potom i Takefusu Kuba, ali domaći nisu mogli ni do boda.
Sevilja se odlično branila i zasluženo došla do tri boda, a ovom pobedom je i preskočila Real Sosijedad na tabeli. Sevilja je sada 10. sa 36 bodova, Sosijedad je 11. sa 34.
Baskijci sada moraju da igraju na sve ili ništa u Ligi Evrope, pošto u Kupu kralja nemaju baš mnogo šanse da se domognu finala pošto su u prvom meču izgubili od Real Madrida - 0:1.
0 Komentara