Sosijedad ponovo u igri za LŠ, proradio i Rafinja, Petrović propustio najbolju šansu Granade

Autor: Milovan Longinov
nedelja 13.02.2022.
20:24

Velika pobeda Baskijaca.

EPA-EFE/Juan Herrero

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su na svom stadionu ekipu Granade rezultatom 2:0 (1:0) u 24. kolu La Lige.

Sosijedad je poveo u 36. minutu golom Ojarzabala iz penala, a u 74. je isti igrač bio asistent za Rafinju, koji je postigao svoj prvenac od kako je stigao na pozajmicu iz Pari Sen Žermena.

Treba istaći da je Njegoš Petrović ponovo ušao u igru, u 63. minutu, a u finišu je imao najbolju priliku za goste. Bivši igrač Crvene zvezde je u 87. je bio za malo neprecizan, lopta je prošla pored stative.

Sosijedad je tako sačuvao vođstvo i sada je šesti sa 38 bodova, koliko ima i Barselona. Granada je 16. sa 24 boda.