Sosijedad vodio, a onda je Falkao ušao posle duge pauze i za minut promenio sve!

nedelja 01.05.2022.
20:22

"El Tigre" je klasa!

EPA-EFE/Victor Lerena

Fudbaleri Rajo Valjekana i Real Sosijedada remizirali su rezultatom 1:1 u 34. La Lige.

Real Sosijedad je poveo u 33. minutu, Sorlot je pogodio za 0:1 i to  je bio rezultat prvog poluvremena.

Rajo nije odustajao, imao je posed i više šansi i udaraca ka golu i to je iskoristio u 78. minutu kada je Falkao iz prvog kontakta sa loptom naleteo na jedan odbitak i izjednačio na 1:1.

Zanimljivo, Falkao nije igrao od 26. februara zbog povrede i danas je ušao u igru i odmah rešio meč i osvojio veliki bod.

Real Sosijedad je propustio šansu da prestigne barem na kratko Betis na petom mestu, ostao je šesti sa 56 bodova. Rajo Valjekano je 11. sa 41 bodom.