Šou bivših igrača Partizana u Turskoj - Markec rešeta kao nekada, pogodio i Jevtović!

Odlična partija srpskih internacionalaca.

Gaziantep
Gaziantep

Tandem bivših fudbalera Partizana Lazar Marković i Marko Jevtović zablistali su danas u turskom šampionatu.

Oni su bili ključni igrači u trijumfu Gazijantepa nad Hatajasporom 4:1 i to nakon preokreta u 22. kolu Superlige Turske.

Gosti su poveli golom El Kaabija, da bi Jevtović u 38. minutu doneo izjednačenje svojoj ekipi.

Drugo poluvreme obeležio je Marković.

Nekadašnji fudbaler Liverpula prvo je u 56. minutu glavom savladao golmana posle centaršuta sa desne strane, da bi u 77. nastavio kretanje posle dodavanja Sojalpa i mirnom završnicom rešio akciju.

Konačan rezultat 4:1 postavio nekadašnji član Milana Aleksander Merkel u 88. minutu susreta.

Gazijantep na krilima srpskih fudbalera zauzima devetu poziciju u prvenstvu što je daleko bolje od 15. na kojem su takmičenje završili prošle sezone.

Marković je u dosadašnjem toku sezone postigao pet golova uz tri asistencije na 21 nastupu, dok je Jevtović odigrao 23 meča i na to dodao tri gola.