Šou - Lion protiv Bresta od 1:0, preko 1:3, do 4:3 u 107. minutu!

22:52

Fascinantno.

@OL
@OL

Sjajan meč su odigrali Lion i Brest u 29. kolu francuske Lige 1. Na kraju je bilo 4:3 za Lion, nakon puno uzbuđenja i neverovatnih preokreta.

Gol za pobedu postigao je Mejtland-Najls iz penala u 17. minutu sudijske nadoknade vremena!

Domaćin je posle 45 minuta imao 1:0, Brest je okrenuo na 1:3, koliko je bilo u 67. minutu, a onda je i Lion naređao tri pogotka i upisao veliki trijumf.

Na poluvremenu je bilo 1:0 za Lion, gol je postigao Toliso u 18. minutu i ništa nije slutilo na šokantan nastavak.

Brest je zaigrao snažno početkom drugog poluvremena i za samo sedam minuta je postigao tri gola.

Strelci su bili Munije u 60, te Del Kastiljo u 65. i 67. minutu, za velikih 1:3.

Ipak, domaći tim se nije predao, krenuo je na sve ili ništa i uzeo sve!

Lakazet je u 70. minutu smanjio na 2:3, a Taljafiko u 79. izjednačio na 3:3.

Taljafiko je isključen sedam minuta kasnije, kao i Lis-Melo iz Bresta.

Sudijska nadoknada vremena je trajala neverovatnih 19 minuta, a Lion je u 17. dobio penal, koji je bivši igrač Arsenala  Mejtland-Najls pretvorio u gol za 4:3 i sjajnu pobedu.

Lion je sedmi na tabeli sa 41 bodom, a Brest je i dalje drugi sa 53.

Naš Nemanja Matić odigrao je ceo meč za Lion.