Autor: Boban Filipović
subota 10.09.2016.
21:54

Povremeni reprezentativac Srbije sa dva gola doneo tri boda Jang Bojsu.

Jang Bojs je savladao Lucern sa 2:1 u sedmom kolu švajcarskog prvenstva i preskočio ga na tabeli, a junak pobede domaćih bio je Miki Sulejmani.

Goranac je postigao oba gola za pobednički sastav, u 18. i u 43. minutu, i poneo zvanje igrača utakmice.

Počasni gol za goste postigao je Šnojvli u sudijskoj nadokandi.

Milan Gajić je presedeo na klupi za rezerve Jang Bojsa, dok Milana Vilotića nije bilo u protokolu.

U isto vreme Bazel je savladao Grashopers sa 3:1 i nakon sedam odigranih kola aktuelni šampion Švajcarske ima makimalan 21 bod.

Bjarnason i Dumbija su u razmaku od dva minuta (29-31) postigli po gol za Bazel, pred odlazak na odmor Sigurjonskon je vratio 'skakavce' u igru, a konačan rezulta postavio je Seidu Dumbija svojim drugim golom pet minuta pre kraja.