22:15

Kakva borba za titulu u Grčkoj!

EPA-EFE/ACHILLEAS CHIRAS

Velika borba vodiće se za šampionsku titulu u Grčkoj.

Danas su odigrana dva velika derbija i situacija se donekle rasčistila, PAOK i Olimpijakos nemaju više nikakve šanse da stignu do titule, zapravo, samo ih čudo može odvesti do trofeja.

PAO je danas savladao PAOK na gost, bilo je izuzetno interesantno, Bernard je doveo goste u prednost u 38. minutu i 0:1 je stajalo na semaforu sve do finiša utakmice kada je izjednačio Augusto.

Ipak, u 89. minutu penal koji pravi Andrija Živković, Joanidis je pogodio za 1:2.

Nije pomoglo domaćinu ni 11 minuta nadoknade vremena.

U drugom bitnom meču za titulu, AEK je savladao Olimpijakos sa 1:3. Mijat Gaćinović je bio strelac vodećeg gola za goste, ali je Bakambu uspeo da izjednači.

Ipak, Garsija u 82. iz penala i Mantalos u 1. minutu nadoknade donose gostima pobedu.

AEK i PAO imaju po 72 boda u ovom trenutku, Olimpijakos ima 63, dok je PAOK na 60.