subota 17.06.2017.
22:38

Ubedljiva pobeda ''furije'' na startu EP.

EPA/Adam Warzawa

Fudbaleri Španije savladali su selekciju Makedonije rezultatom 5:0 (3:0) na startu EP za igrače do 21 godine.

Španija je bez mnogo problema savladala Makedonce, a heroj je bio fudbaler Real Madrida Marko Asensio koji je postigao tri gola.

Već u 10. minutu Saul je iskoristio asistenciju Gaje za 1:0, da bi u 16. igrač Atletika asistirao Asensiju koji sa 30 metara postiže golčinu za 2:0.

U finišu prvog  dela igre, Đerar Delofeu je sa bele tačke povisio na 3:0.

U drugom delu igre, Asensio je postigao još dva spektakularna pogotka za konačnih 5:0.

Najpre je u 54. minutu od prečke zategao za 4:0, da bi u 72. posle solo prodora postigao konačan rezultat.

Posle prvog kola, Španija i Portugal imaju po tri boda, a naša reprezentacija i Makedonija su bez bodova.

Ovakvi ishodi znače da naša selekcija mora da zabeleži obe pobede nad Španijom i Makedonijom ukoliko želi u polufinale.

Podsetimo, u polufinale idu pobednici grupa i samo jedna, najbolja drugoplasirana selekcija iz sve tri grupe.

09:33

Već smo ispali! Ova generacija je do sad imala uspeha, ali FSS, dovođenjem Lalatovića na kormilo ove sjajne generacije, se potrudio da je uguši...

Loord Bobinjoo!
00:59

Asensio buduca z.lopta.

Sportakus
00:16

Asensio je buduci glavni igrac i 10ka Reala, ima potencijala za ZL sigurno, samo da ne bude povreda i velike stvari ocekujem od njega.

00:07

Koliko mi je drago sto je Asensio igrac Madrida, kakav talenat, kakva osecaj sa loptom, i za gol, sa poziciej veznog. Samo da nastavi ovako hvala Rafi na njemu.

El Matador PFC-FCB
Saturday, 17.06.2017
23:57

Manojlović - Gajić - Milenković - Jovanović - Antonov - Maksimović - Plavšić - Ristić - Živković - Đurđević - Meleg. Ovako u 4-3-3 formaciji protiv Makedonije. Od samog starta presing. Ako im u prvih 10 minuta utrpamo 2-3 gola oni se raspadaju a onda šansa za nas da ih dokusurimo da na kraju bude 8:0!

01:40

mnogo talentovaniji i fudbalski potkovaniji igrac od ronalda....

19:02
tony zahirovic1234
04:13

Asensio je zverka, negoo da te pitam, posto si ti jedan od retkih kojii je konstantno pratio Gabriela, da li je on bolji od Dibale i naseg Ihenaca...

????JULEN GUERRERO 8????
23:21

Asensio je zver.. Kepa pokazao da je vrhunski golman.. Valjeho je već sada strašan igrač.. O Saulu ne treba trošiti reči.. Nije mi samo jasno na koju foru igra Ramirez pre Injaki Vilijamsa!? Španci su ovo dobili sa pola gasa..

DuskovicSRB
23:15

Babunski glavni igrač u Makedoniji. E zvezdo, zvezdo...

Gorčilo
23:06

Biće veliko iznenađenje ako Španci ovo ne osvoje.

R E V O L T
08:33

Da nema Italijana, gotovo izvesno...

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
23:03

Asensio je buduca zvezda svetskog fudbala...zidan ima poverenja u njega...dosta je utakmica igrao ove sezone u prvih 11 a to sto ima prednost u odnosu na iska i hamesa dosta govori...placen je samo 3,5 miliona...dovoljno o njemu govori to sto je real odbio 50 miliona za njega kao i to da je tehnicki direktor bajerna pohvalno govorio o njemu

LuckyStrike
22:58

Top igrac.. buducnost reala

Čerek Republika Srps
22:51

Asensio ce biti paklen igrac (vec sad jeste). Samo da se ne zakopa na klupi Reala a za sad sve govori da nece jer mu Zidan stalno daje minutazu