Spektakl u najavi - Mesi vs Ronaldo još jednom?
I to uskoro.
Povezane vesti
Ovako se osvaja titula - Stankovićev Klub Briž "bacio petardu" najvećem rivalu i otvorio put do povratka na tron!
Čekali su šest decenija i dočekali, LASK Linc ponovo vlada Austrijom
Zenit penalom o kom će se pričati vratio titulu u Rusiji, Krasnodar veliki gubitnik
(VIDEO) Ronalda je neko prokleo u Al Nasru, promašaj za novi poraz u finalu i suze umesto trofeja!
Dva fudbalera koja su obeležila poslednje dve decenije se nalaze u različitim stadijumima svojih karijera.
Mesi je tokom zime osvojio Mundijal sa Argentinom, "boginja" mu je jedino falila u karijeri - mnogi smatraju da je njenim osvajanje i završena debata o tome ko je najveći u istoriji ove igre. Sa druge strane, Kristijano je imao turbulentni period. Portugalac je izgubio startnu postavu kod Ten Haga u Junajtedu da bi onda usledio kontroverzni intervju kod Pirsa Morgana čime je i definitivno stavio tačku na svoj drugi mandat u Mančesteru. Ni Mundijal nije bio ništa bolji, Santoš ga je takođe preselio na klupu. Usledio je prelazak u Al-Nasr, Ronaldo je zauzvrat dobio najveći ugovor u istoriji fudbala.
No, bilo kako bilo, makar još jednom ćemo gledati sudar dvojice najboljih na terenu. I to krajem januara.
Radi se o takmičenju u Saudijskoj Arabiji pod nazivom Rijad Sezonski kup. Kombinovani tim Al-Nasra i Al-Hilala igraće protiv francuskog PSŽ-a!
Meč je dogovoren još prošle godine, ali je odložen zbog COVID situacije. Susret u Rijadu će verovatno biti i poslednji u kome su Ronaldo i Mesi bili na suprotnim stranama.

0 Komentara