Srpski fudbaleri u fantastičnoj formi danas.

EPA-EFE/STR
EPA-EFE/STR

Đorđe Despotović, Dušan Tadić, Uroš Đurđević - niz je nastavio Aleksandar Prijović.

Sjajan dan za srpske fudbalere upotpunio je i fudbaler Al Itihada koji je u pobedi svog tima nad domaćom Al Kadisijom od 4:1 postigao tri gola.

Srpski napadač je prvo zatresao mrežu u 43. minutu kada je posle centaršuta sa leve strane savladao golmana iz teškog ugla.

Mogao je Prijović biti i tragičar pošto je promašio penal u 54, ali se ubrzo ispravio već u 70. minutu.

Bivši fudbaler Paoka je iskoristio dodavanje sa desne strane i iz prve zatresao mrežu nakon nespretne reakcije golmana.

Prijović svoj het-trik upotpunio u 82. minutu kada se najbolje snašao u protivničkom petercu i uz malo sreće postigao još jedan pogodak.

Nije ovo bilo najbolje izdanje nekadašnjeg fudbalera Partizana Uroša Vitasa koji je komandovano odbranom poražene ekipe.