Srbi videli čudo u Veneciji, domaćin ispustio TRI gola prednosti, Čolov mali postaje igračina!

nedelja 05.12.2021.
16:59

U terminu od 15 časova danas su odigrane dve utakmice 16. kola italijanske Serije A.

EPA-EFE/ETTORE GRIFFONI

Neverovatan meč videli smo u Veneciji gde je domaćin ispustio tri gola prednosti i na kraju izgubio od Verone rezultatom 4:3.

Ekipa Paola Zanetija je posle prvih pola sata imala, činilo se, prednost koja joj je garantovala pobedu zahvaljujući golovima Ćećaronija, Črnigoja i Anrija.

A u drugom poluvremenu, potpuno suprotna slika.

Sve je krenulo u 52. minutu kada je Anri postigao autogol, da bi nedugo zatim Ćećaroni napravio penal i bio isključen.

Sa penala je pogodio Đanluka Kaprari u 65. minutu, a dva minuta kasnije Đovani Simeone je lepom završnicom u potpunosti vratio Veronu u meč.

Upravo je Argentinac izrežirao neverovatan preokret Verone golom u 85. minutu kada je sjajnim udarcem savladao nemoćnog Romera.

Uzbudljivo je bilo i u Speciji gde je domaćin remizirao sa Sasuolom 2:2.

Specija je imala dva gola prednosti zahvaljujući Manaju i Gjasiju, ali su "neroverdi" zahvaljujući sjajnom Đakomu Raspadoriju uspeli da izbegnu poraz.

Italijan je pogađao u 66. i 79. minutu susreta.