subota 18.09.2021.
18:01

Reding iznenadio Fulam u Londonu.

Reading FC/Twitter

Fudbaleri Redinga slavili su na "Krejven Kotidžu" rezultatom 2:1. Tim Veljka Paunovića iskoristio je dve odlične prilike i kući odneo tri boda.

Srpski napadač Aleksandar Mitrović igrao je čitav meč za domaći tim, međutim nije uspeo da nastavi golgeterski niz i upiše se u strelce danas, ali je ostvario asistenciju. Imao je nekoliko prilika, ali zafalilo je završnice.

Edžarija se upisao za rano vodstvo gostiju u 19. minutu na asistenciju Svifta. Isti fudbaler upisao je i svoj drugo gol na meču u 53. minutu za već velikih 2:0.

Odgovorili su domaći, ali već je bilo kasno. Rodrigo je smanjio prednost na 2:1 u 86. minutu, a u tome mu je pomogao srpski reprezentativac. Ovo je bilo sve od Fulama, pa je utakmica završena pobedom Redinga.

Fulam nije osvojio bodove na ovom meču pa je drugi sa 16, dok je Bornmut prvi sa 18. Reding se nalazi na 14. poziciji sa 10 bodova.