Stanoje u Turskoj kao Deki u Italiji - Njihove ekipe ređaju poraze i ne mogu da daju gol!

četvrtak 02.02.2023.
17:53

Sve suprotno od onoga na šta su nas navikli dok su bili u Srbiji.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Bivši trener Partizana Aleksandar Stanojević nikako da pokrene ekipu Konjaspora, koja je pod njegovim vođstvom danas doživela već treći uzastopni poraz, uz prethodnu eliminaciju i iz Kupa Turske.

Konjaspor je danas na svom terenu poražen rezultatom 1:0 od Istanbulspora koji se bori za opstanak i koji zauzima pretposlednje mesto na tabeli.

U odnosu na prethodnih nekoliko neuspeha, ovo je Stanojevićev najveći kiks od dolaska na klupu Konjaspora, a trenutak odluke dogodio se u 67. minutu, kada je Karajel postigao autogol.

I pored ovog poraza, Konjaspor je i dalje visoko na tabeli, još uvek je na osmoj poziciji sa 27 bodova, ali u sledećem kolu imaće teško gostovanje Fenerbahčeu u Istanbulu.

Očigledno je da je neefikasnost najveći problem Stanojevićevog tima, jer u poslednja tri kola Konjaspor nije postigao nijedan gol, baš kao ni u regularnom toku meča u Kupu Turske protiv Gacijantepa, kada su do jedinog gola došli tek na kraju drugog produžetka.

Sličan problem ima doskorašnji Stanojevićev rival Dejan Stanković iz vremena dok su obojica radili u Srbiji i vodili Partizan, odnosno Crvenu zvezdu. Stankovićeva Sampdorija je najneefikasnija u Seriji A sa samo osam golova u 20 utakmica, a u poslednja četiri kola nije postigla nijedan gol.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.