Stanojević posle šokantnog poraza: ''Penal? Videli ste...''

nedelja 17.09.2023.
13:55

Prvi poraz njegovog tima od početka sezone.

Screenshot/YouTube/Ajansspor

Aleksandar Stanojević je i ove sezone na klupi Konjaspora i njegovom timu je dobro krenulo u prva četiri kola. Ali, u petom je pretrpeo prvi poraz, i to na svom trenu od Rizespora, rezultatom 2:1.

Bio je to potpuni preokret gostiju u samom finišu meča, posle ranog vođstva Konjaspora koji je bio na pragu pobede.

Ali, najpre je u 89. minutu dosuđen penal u situaciji koja nije delovala previše opasno po gol domaćih, Sauer je bio precizan sa bele tačke, a onda je u nadoknadi vremena Gaič šokirao domaće navijače, golom za pobedu Rizespora.

Posle meča, trener Stanojević je izrazio žaljenje zbog ovakvog rezultata.

''Sve je do jednog trenutka situacija je bila pod našom kontrolom. Ovde smo uspeli da zadržimo nadmoć do poslednjih 5 minuta. Ali, nažalost, izgubili smo koncentraciju i fokus u poslednjih 5 minuta.

Ovo je bio rezultat toga.

A penal... Videli ste kakav je penal bio, daleko od gola, bez ikakvih razloga... Kada pogledamo, u fudbalu se svašta može desiti u bilo kom trenutku. Ali borili smo se do poslednjeg minuta. Mogu da kažem da je razlog za oba gola bio nedostatak koncentracije“, rekao je on. a golove sa ove utakmice možete da pogledate OVDE.

U sledećem kolu Konjaspor će gostovati ekipi Ankaragučua.