Steaua ili Trenčin? Sada je već prava drama!

sreda 22.07.2015.
21:02

Fudbaleri Partizana već su počeli da se pripremaju za dvoboje sa Steauom, ali slovački Trenčin večeras pokazuje da nije za potcenjivanje!

Posle 0-2 u prvom meču na svom terenu, Trenčin je od strane mnogih unapred otpisan po pitanju plasmana u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Očekivalo se da će Steaua večeras na svom (praznom) stadionu rutinski sačuvati tu veliku prednost iz prvog meča i da će klub iz Bukurešta u narednoj rundi izaći na megdan šampionu Srbije, ekipi Partizana.

Međutim, stvari se večeras odvijaju mimo tih očekivanja, jer su Slovaci već za nepunih pola sata uspeli da anuliraju ''minus dva'' i sada se praktično kreće ispočetka!

Gosti su poveli golom Veslija Moraeša u 13. minutu, a samo osam minuta kasnije Bero je duplirao prednost! Oba puta u ulozi asistenta bio je Žairo.

Dakle, pred nama je dramatičan ostatak ovoga meča i velika neizvesnost ko će biti rival Partizana u sledećem kolu kvalifikacija za LŠ.

Rezultatom 2-0 za Trenčin završeno je prvo poluvreme, a u prilogu pogledajte golove slovačkog tima.

23:22

2-0 je najopasniji rezultat u fudbalu opet smo to videli. :)nAli mislim da imamo realne sanse da vec u Bukurestu trasiramo put ka plej ofu!!!

uki
22:31

super utakmica zavrsena 2-3 Rumuni prosli,Slovaci sa igracem manje od 65.minuta ri rezultatu 2-2 i mali su stopostotnu sansu u 90.minutu...primili su dva gola za tri minuta i to drugi iz penala

Mesi G.O.A.T.
21:36

Svejedno ko god da prođe u ovom dvomeču realno je jači od partizana,tako da ne vidim da partizan može dalje.U sledećom kolu partizan će biti lagano izbačen,jer nemaju kvalitet.

uki
21:34

Upravo gledam uzivo utakmicu trenutno 0-2,Trencin nimalo labava ekipa sta jos opasnija po gol iz kontri....utakmica ekstra za gledanje svaki napad sansa za gol na obe strane

uki
21:31

gledam upravo utakmicu uzivo...poluvreme 0-2,sjajna utakmica za gledanje svaki napad sansa za gol na obe strane...Trencin nimalo labava cak sta jos i opasnija po gol Steaue