Stefan Savić besan na sudije "El klasika": "Ne razumem, neobjašnjivo je"
Fudbaler Atletiko Madrida Stefan Savić burno je reagovao posle meča Kupa kralja, videvši loše sudijske odluke u pojedinim momentima.
Povezane vesti
Embape mora na novu pauzu, "El klasiko" u magli, "alarm" za Dešana
Dok svi bruje o Totenhemu, mnogo veća katastrofa se sprema u Španiji
Viljareal ne da treće mesto, ovako izgleda savršeno veče za navijače Betisa
Sevilja vodila do 80. minuta pa sve prosula i izgubila u stotom! Za opstanak se sada bori polovina La Lige!
Na "El klasiku" u polufinalu Kupa kralja Realov napadač Vinisijus je zgrabio Barsinog Frenkija de Jonga za vrat. Preterano agresivno ponašanje Brazilca sankcionisano je žutim kartonom.
Defanzivac Atletiko Madrida Stefan Savić je pomno ispratio taj duel i prokomentarisao ga je na svom Instagramu postavivši emodži cirkusa na svom storiju.
Osećao se pogođenim, jer je upravo on u duelu protiv Katalonaca imao sličan fizički konflikt na terenu sa Feranom Toresom i obojica su poslati u svlačionicu odlukom sudije.
Kako piše Marka, Savić je u svlačionici pred trening Atletika, oko 12 sati posle meča, glasno negodovao rečima "Ne razumem, to je neobjašnjivo".
0 Komentara