Strašna forma Leona Bejlija, Leverkuzen u naletu!

nedelja 08.11.2020.
19:56

Ako izuzmemo onu utakmicu sa Slavijom iz Praga, Leverkuzen postiže makar 3 gola na poslednjih pet mečeva.

EPA/FOCKE STRANGMANN

Odlično igra u Bundesligi ove sezone ekipa Leverkuzena koja je danas uspela da savlada učesnika Lige šampiona, Borusiju iz Menhengladbaha sa 4:3.

Gosti su došli do prednosti preko Larsa Štindla koji je iskoristio kazneni udarac u 18. minutu, ali je domaći tim uzvratio devet minuta kasnije.

Alario je odlično istrčao kontru, plasirao loptu u suprotan ugao i pogodio za 1:1.

Lars Štindl je uspeo da pogodi još jednom do kraja poluvremena, ali nije mu ostao dužan ni Alario, pa se na odmor otišlo nakon što je na semaforu pisalo 2:2.

U 68. minutu momak koji je u fantastičnoj formi, Leon Bejli, uspeva da pogodi za 3:2, da bi na 4:2 povisio Baumgartlinger u 82. minutu.

Gosti su stigli do još jednog gola i to preko Lazara u 4. minutu nadoknade, ali uzalud je bilo i prekasno, Leverkuzen je stigao do nove pobede.