subota 18.09.2021.
19:58

Sve je bilo rešeno već u prvom poluvremenu.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Ekipa Intera ostvarila je veoma ubedljivu pobedu u četvrtom kolu Serije A. ''Neroazuri'' su večeras na ''Meaci'' deklasirali Bolonju rezultatom 6:1 i učvrstili se na liderskoj poziciji.

Odbrana Bolonje izdržala je nepunih šest minuta, a onda je usledio prodor Damfrisa po desnoj strani, centaršut pred gol gostiju, gde je majstorski reagovao Lautaro i poslao loptu u mrežu.

Na isteku prvih pola sata igre, Korea se požalio na povredu, pa je Simone Inzagi morao da izvrši prvu izmenu, ali to nije poremetilo domaće i odmah zatim Inter stiže do  drugog gola. Ovoga puta Dimarko u ulozi asistenta, a Škrinjar pogađa za 2:0.

Samo četiri minuta kasnije na semaforu je stajalo 3:0, kada se u strelce upisao i Barela.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, a posle samo devet minuta igre u nastavku, Vesino je postigao četvrti gol za domaće, uz još jednu asistenciju Dimarka.

Pokušao je Siniša Mihajlović da izmenama trgne ekipu Bolonje, ali umesto toga, Džeko u 63. minutu pogađa za ''petardu'', da bi samo pet minuta kasnije istio igrač postigao još jedan gol za pravi debakl Bolonje - 6:0.

Tek u samom finišu, Teate postiže pšočasni gol za Bolonju u 86. minutu za konačnih 6:1.