sreda 11.01.2017.
22:09

Urugvajac pokazao zbog čega je najbolji centarfor na svetu.

Beta/AP Photo/Manu Fernandez

Barselona je ugostila Atletik Bilbao u revanšu osmine finala Kupakralja, a na Kamp nou je veoma uzbudljivo.

Nakon što je Barsa oštećena u 25. minutu, više o tome OVDE, domaći su poveli golčinom Luisa Suareza.

U 35. minutu posle prelepe akcije, Nejmar je sa levog boka pronašao Suareza, a ovaj volej udarcem pogodio drugi ugao za 1:0.

Ovo je jubilarni stoti pogodak Suareza u dresu Barselone na samo 120 mečeva, što je i više nego impresivan učinak.

15 Komentara

P. S.
Thursday, 12.01.2017
17:37

Ahaha... kada da gol najbolji je centarfor na svetu, a kada ne daje golove onda je nivo Paka Alkasera. :D A realno gol koji je sinoć dao je posledica jedinog njegovog normalnog kretanja na celoj utakmici, takvog da ga je Neymar mogao nesmetano pogoditi centaršutem, a da pri tome ima otvoren prostor za šut. Svo ostalo vreme je provodio zalepljen uz zadnjeg defanzivca Bilbaoa, malo u ofsajdu ili na granici ofsajda čekajući da mu neko ubaci loptu u prazan prostor u retkim trenutcima kada nije u ofsajdu. Manjak njegovih golova u poslednje vreme je posledica upravo ovakve 'taktike' i očajnog kretanja, zbog čega i ne ulazi u šanse...

mIadenq
02:16

Suarez ni uz pomoc trikova ne moze biti najbolji centarfor na svijetu.

Samo Barsa1
00:12

Neverovatno koliko je dobar, od nervoze pukla mi je proteza, nema boljeg od Luis Suareza.

Red Demon
Wednesday, 11.01.2017
23:56
Nikki92CFC
23:43

Ok vidi se da si navijac Barse ali nemas pravo da kazes da je Suarez najbolji napadac na svetu kao novinar. Prvo nije, drugo nije eticki :)